Marmaris Emlak

marmaris-emlak

Akıllı Telefonlar Yeni Alışkanlıklar

Gönenç Emlak şirketi emlak piyasasına sunmakta olduğu Marmaris Emlak sitesini yenilediğini açıkladı. Responsiv özellikler, yazılım kodlarını yeniden yazarak temin edildi. Günümüzde her şey akıllı telefonlardan takip ediliyor. Diğer Sitemiz Selimiye Emlak yenilendi. Cep telefonlarından rahatlıkla izlenebilir. Google arama motorlarında akıllı telefonlar ile uyumlu web sitelerini daha çok önemsiyor. Seo açısından, sitelerini optimize etmek mecburi oldu.

Bilgi çağındayız. Bilgiye ulaşım artık çok aha kolay. İletişim dünyasındaki hızlı gelişmeler yaşamı direk olarak etkiliyor. Bizim gibi Marmaris Selimiye emlak konut piyasasına hizmet sunan firmalar, alıcı ile satıcıyı buluşturmada internet ara buluculuğu ile temin edilen platformu kullanıyor. Yaşanan sibernetik devrim, hayatımızı derinden etkileyerek değiştiriyor.

Nereden Nereye

25 sene önce, Marmariste satılık gayrimenkul pazarlaması hedef kitlemizde yabancılar yer almaktaydı. İngiltere Konsolosluğu Ticari Ateşe Ofisi’ne faks göndererek, Londra’da beraber çalışabilmek için gayrimenkul firmalarına ulaşmak için yardım talep etmiştik. İstanbul’daki Konsolosluk, talebimizi İngiltere’ye iletince, üç gün sonra, dört sayfalık faks sayfalarında yer alan gayrimenkul firmaları adres bilgileri geldi. Tüm adreslere birer mektup gönderdik. Eksiksiz yanıtlar geldi. %90’ı teşekkür için, geri kalanları ile ikinci üçüncü yazışma, son olarak karşılıklı telefon trafiği başladı. Sadece iki firma ile görüşmeleri sürdürebildik. Beş ay süren, faks ve-mektup yazışmaları haftalar süren zamanımızı aldı.

Oysa; bugün, binlerce gayrimenkul firması ile görüşmek, karşılıklı iş yapabilmek çok basit oldu. Ne mektup ne de faks gerekmektedir. Haftalar artık, dakikalar ile ölçülüyor. Yüzlerce kilometre uzaklıktaki firma yetkilisi ile görüntülü görüşme hemen herkesin yapabileceği kolaylıkta.

Artık, aradığınız satılık kiralık gayrimenkul dijital platformda arayabilir, satmak istediğiniz emlak için hızlı ve değerinde pazarlama faaliyetinde bulunabilirsiniz. Arama motorlarından aradığınız bilgiye ulaşabilirsiniz. Ancak; hiç kimse 35’nci sayfaya kadar arama motorunda tek tek aradığı için uğraşmaz. İlk sayfada şansın olur. Bunun için özgün, nitelikli içeriğe sahip, güncel kodlarla hatasız temiz yazım ve gelişmelere uygun optimize edilebilen özelliklerde sitenizin olması gerekir. http://marmaris-emlak.com sitemizi izlemeniz önerilir. Satılık kiralık ilanları yanı sıra haberle, gündeme alınan konularda blog yazıları zengin içerikle sunulur.

 

Marmaris Blog

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s