Selimiye Emlak | Gonenc Real Estate

Muğla Marmaris Selimiye Emlak piyasasında 25 yıldır arsa ve konut satıyoruz. Şirketimiz 1994 yılında Marmaris Merkezde aile şirketi olarak kuruldu. Selimiye emlak fiyatları kronik yükselme içindedir. Talebin yüksek olması en önemli nedendir.

Selimiye gayrimenkul piyasasında imar durumu sürekli değişerek gelişmektedir. Eğer parselinizin yol ile sınırı var ise bina dikme şansınız yüksektir. Kadastro yolunuz yok ise inşaat izni alamazsınız.

Ancak bina insaatı için çok daha farklı kriterlerin de bulunduğunu belirtelim. Örneğin sit alanlarına inşaat yasaktır. Ayrıca denizden 100 metre mesafede inşaat izni alınamaz. İmar Barışı bircok kaçak inşa edilmiş yapı için af getirmiştir.

Gönenç Emlak Şirketi resmi web sitesinde Selimiye Satılık Arsa ilanlarını sunmaktadır. Bu ilanlar düzenli güncellenir. Firmada bir ekip bilgileri kontrol eder. En son kayıt edilen ilanlar ana sayfamızda yayınlanır. Ayrıca şirketb adına açılmış sosyal medya hesaplarından duyurulur. Bizi takip ederek en son bilgileri izlemeniz mümkündür.

Yabancılar için Marmarisnews emlak endüstrisi hakkında haberler, analiz, yaşam hakkında blog yazıları veriyor. Konuk yazarlara da sayfalarda editör onayı ile yer veriyoruz. İzlediğinizde yorum ve eleştirilerinizi kayıt edebilirsiniz.

Revizyon imar planı piyasalar üzerinde etkili olmuştur. Selimiye Emlak hakkında lütfen sorularınızı iletiniz. Sık sorulan sorular sayfamızda gündeme alınanlar yanıtlanıyor. Yanıtlar bu sayfa üzerinden yayınlanır.

Selimiye Gönenç Emlak

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s