Marmaris Gayrimenkul Yatırımı

Gonenc Emlak Şirketi Muğla çevresinde 23 yıldır profesyonel danışmanlık hizmeti vermeye devam ederken ticari gayrimenkul yatırımı fırsatları bitmedi açıklaması yaptı. Doğru seçim yapılırsa, gayrimenkulün yatırım değer ile elde edilen kazancın, banka faizi getirisini defalarca katladığı belirtildi. Marmariste fırsatlar devam ediyor. Alan kazanıyor.

Marmaris’te Gayrimenkul Yatırımı Yapılır mı?

Birçok kişi Marmaris emlak piyasasında para kazanmaktadır sizde kazanabilirsiniz? Sizlerde Marmaris bölgesinde gayrimenkul zengini olabilirsiniz, Marmaris Emlak piyasasından para kazanmak istiyorsanız birçok seçenekleri kullanabilirsiniz. Marmaris gayrimenkul piyasası inişli çıkışlı olmasına rağmen yine de en çok güvenilen ve uzun vadede getirisi garantili olan tüm halkımızın sevdiği bir yatırım gerecidir. Emlak sektörü kadar çok para kazandıran başka yatırım gereci yoktur. 20 yıllık emlak danışmanı işimizde yaşadığımız tecrübemizi sizinle paylaşıyoruz.

Ticari Gayrimenkul Yatırımı Nasıl Yapılır?

1: Metot olarak al bekle ve sat metodudur. Emlak danışmanı ile irtibat halinde olur acil satılık yada kelepir fiyatına satılan gayrimenkulü size bildir ve siz rahatça kazanç sağlarsınız.

2: Takasa girme formülü, elinizde bulunan gayrimenkulü emlak danışmanınıza bildirir, gayrimenkul değeri daha yüksek gayrimenkule üzerinde küçük fark ödeyerek takas edebilirsiniz.

3: Banka kredisi ile ucuza düşürdüğünüz evi alıp birkaç yıl ödemeyi düzenli yapıp ve sonra emlak danışmanı vasıtası ile maliyetinden daha yüksek rakam ödeyebilecek alıcı bularak banka kredisini ödeyebilir, üstünden kazanç sağlayabilirsiniz.

4: Ev yenileme formülü, ucuz yolla bulacağınız gayrimenkul üzerinde bazı değişiklikler yaparak mevcut değerinden fazla değere çıkartabilirsiniz. Buna örnek olarak aldığınız gayrimenkul daire olarak düşünürsek, boya ve dekor işlerini, ısıtma sistemleri, çevre düzenlemesi, dış cephe düzenlemesi, gibi sayamadığımız küçük çaplı yenilikler yaparak hesaplı aldığınız gayrimenkulü değerinden fazla şekle getirebilesiniz.

5: Kullanılmış olarak bulduğunuz, çok eski müstakil evleri satın alarak güvendiğiniz bir inşaat şirketine kat karşılığı verebilir çok kazanç elde edebilirsiniz.

6: Merkez bölgede yüksek meblağ ödeyerek Marmaris satılık konut alma yerine gelişmeye açık olan bölgelerde arsa alarak yine güvendiğiniz bir inşaat şirketine kat karşılığı verebilir, aldığınız daireler hem koyduğunuz ana parayı çıkartır hem sizi en az bir kat daha kazançlı çıkmanızı sağlar.

Tabii bunları yapabilmeniz için emlak sektöründe uzman olan kişilerden destek almanız gereklidir. İsterseniz bizimle iletişim kurabilir bu büyük emlak sektöründe sizlerde büyük paralar kazanabilirsiniz.

Referans: Marmaris satılık ilanları

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s