Marmaris Emlak Haber

marmaris-emlak-haberleri

Muğla Marmaris Çevresi Ev Almanın Önerileri

Gonenc Emlak Şirketi Muğla  Marmaris emlak haberleri, duyuru, analiz,sektörel makaleler yayınlayan siteyi yayına verdi.

Uzun yıllardır düşündüğünüz ev alma fikrini bu yıl gerçekleştirmeyi düşünüyorsunuz, sürekli araştırmalara devam ediyor ve gayrimenkul alımı zor olduğundan, yüksek bir bütçe ödeyerek alacağınız emlak için doğru bir karar vermek istiyorsunuz. Ama kafanız karışık ve ne yapacağınızı tam olarak bilmiyorsunuz. Marmariste Ev almak isteyenler  için hazırlanan yazıyı sizlere sunuyoruz.

Kriterleri Belirleyin

Beğendiğiniz gayrimenkulde sizin için çok gerekli olduğunu düşündüğünüz önemli ihtiyaçlarınızı göz önüne alın. Bölgeyi inceleyin, kaç metre kare olduğu, oda sayısı, bina yaşı tesisat durumu, gibi özellikleri, tüm ailenizin yaşam tarzına ve kullanımına uygun olacak biçimde seçtiğinizden öncelikle emin olun.

Kredi Faiz Oranları

Ev kredi faiz dalgalanmaları 2016 yılında düşüş yaşadı. Önceki dönemlerde ev alanlar yeniden düzenleme ve  yeniden finansman hususunda ödenmesi gereken ödemelerin biraz arttığını göz önünde kesinlikle bulundurmalısınız. Bu bağlamda ev aldığınız süreç boyunca faiz oranlarını çok dikkate almalı ve faizlerin düştüğü bir zamanı değerlendirmelisiniz

Arsadan Girme Fırsatları

Zaman sıkıntısı problemi olmayan vatandaşımızın tercih ettiği inşaat halinde bir yapıdan ev almak birçok durumda ekonomik kazanç sağlamaktır. Tüm risklerini aşağıya indirmek için inşaat firmasının önceki yaptığı konutları referans olarak inceleyebilirsiniz. Almak istediğiniz evin binasının yapı ruhsatı ve diğer kriterlerini araştırmalısınız. İmzalayacağınız sözleşmenin içeriğinin çok önemli olduğunu bilmelisiniz. Yeni yıla girdiğimiz şu günlerde 2017’de teslim edilecek projeleri tercih edebilirsiniz.

Mali Gücünüze Fiyat Belirleyin

Ne kadarlık birikiminiz olduğunu öncelikle belirleyin. Ödeyeceğiniz peşinat ne kadar çok olursa az borçlanma sayesinde daha erken rahatlayacaksınız. Eğer kredi kullanacaksanız, ne kadar ödeme yapabilirsiniz ve kaç yılda ödersiniz bunu iyi hesaplamalısınız. En uygun faiz teklifinde bulunan bankaya öncelik veriniz.

Prim Potansiyeli Olan Yatırımları Seçin

İleri dönemlerde önem kazanacağına inandığınız bölgelerdeki evlere önem gösterin. Şunu unutmayalım ki gayrimenkul  ülkemizde, Marmaris emlak piyasasında hızlı bir gelişim ve değişim gösteren yatırım gereçlerinin başında gelmektedir. Marmaris Emlak tüm bu konularda sizlere yardımcı olacak ve en iyi konutu almanız için danışmanlığınızı üstlenecektir.

Kaynak;  Marmaris Haber,  linkinden yeni sitemize ulaşabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s